Kdo jsme?

 

Jsme rodinná firma, která je na trhu již od roku 1998, zaměřuje se na pronájem plošin a manipulační techniky. Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu. Pomáháme našim zákazníkům realizovat různé projekty. Zajišťujeme přepravu plošin, strojů a nadměrných nákladů. Co se našich strojů týče, pravidelně prochází technickou kontrolou – bezpečnost zajištěna. Je u nás možnost půjčit si lešení. Dokonce nabízíme i školení sloužící k obsluze plošin.

 

JAK TO CELÉ VZNIKLO?

Plošiny MÜLLER - koukáme na svět z výšky!

Celé to začalo úplně nevinně, v roce 1998 jsem koupil první plošinu. V tu dobu jsem vůbec netušil, že mě jednou plošiny budou živit. Kupoval jsem ji, protože můj táta byl klempíř a používal ji. Občas se stalo, že mi zavolal můj kamarád nebo známý, že potřebuje opravit střechu, udělat okapy nebo například ořezat strom. Zakázek pořád přibývalo. Informace o tom, že nějaký pan Müller má doma na zahradě plošinu se šířila opravdu rychle, takže jsem v roce 1999 koupil další plošinu a zaměstnal jsem mého kamaráda Marka Rychteru. Chvíli jsme fungovali ve dvou ale po čase už ani to se nedalo stíhat. Takže jsem začal kupovat další a další plošiny, bylo nás stále více. Všechny plošiny jsem měl v Nepřevázce u rodičů na zahradě, po nějaké době jsme se dostali do bodu kdy nám zahrada byla malá. V roce 2018 jsem koupil pozemek v Bezděčíně a rozhodl se nás přestěhovat.

Vzhledem k neustálému nákupu další techniky, máme v našem vozovém parku nyní přes 200 strojů.

Když se ohlédnu zpět a vidím jak jsem tenkrát kupoval první plošinu a vůbec jsem netušil, že jednou budu stát zde a za sebou budu mít úspěšnou firmu, je to opravdu příjemný pocit. Vidím za sebou velký kus práce, i když ne vždy se dařilo, měli jsme jak slabé tak silné měsíce ale nikdy jsem to nevzdal a nepřestal věřit. Nyní se nám daří a doufám, že to tak bude i nadále.

,,Věř, běž, dokážeš“ – Ladislav Raego Pham

Bedřich Müller - majitel

VÍCE O NÁS

Společně s námi k výškám!